SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

Bieżące realizacje

Budowa budynku Zespołu Szkół  z salą gimnastyczną w Nowym Targu
Wykonanie w formule „zaprojektuj i wybuduj” dokumentacji projektowej i robót budowalnych dla zadania pn.: „Budowa budynku Zespołu Szkół Nr 1 (...)
Budowa zespołu dwóch budynków biurowo-handlowo-usługowych w Rzeszowie
Budowa zespołu dwóch budynków biurowo-handlowo-usługowych wraz z uzbrojeniem terenu, obiektami małej architektury oraz doziemną instalacją elektryczną oświetleniową na działkach nr (...)
Przebudowa budynków Centrum Medycznego w Łańcucie
Przebudowa budynków 2 i 2a przy ul. Paderewskiego 5 w Łańcucie dla potrzeb utworzenia: parter – Opieka długoterminowa oraz Poradnia (...)
Wykonanie konstrukcji oraz przyłączy w Budynku Usługowo-Handlowym w Rzeszowie
Wykonanie konstrukcji oraz wykonanie przyłączy w Budynku Usługowo-Handlowym z garażem podziemnym 2-kondygnacyjnym w Rzeszowie, przy ul. Armii Krajowej na dz. (...)
Rozbudowa części skrzydła budynku głównego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie
Rozbudowa części skrzydła budynku głównego Uniwersytetu Pedagogicznego w formule „zaprojektuj i wybuduj”.
Budowa hali magazynowej w Rudnej Małej
Budowa hali magazynowej z częściami biurowo-socjalnymi w Rudnej Małej położonej na działkach nr: 45, 46, 47/1, 47/3, 48, 49, 51/1, (...)
Budowa budynku produkcyjno-magazynowego w Mielcu
„Budowa budynku produkcyjno-magazynowego (hala) przy ul. Wojska Polskiego w Mielcu – I Etap” – realizowanego w ramach projektu pn.: „Budowa (...)
Budowa budynku z mikro - apartamentami w Rzeszowie
Roboty budowlane polegające na budowie budynku  z mikro- apartamentami przy zbiegu ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy w Rzeszowie.
Budowa budynku usługowego z częściami socjalno-biurowymi w Tarnobrzegu
Budowa budynku usługowego z częściami socjalno-biurowymi na nieruchomości położonej w Tarnobrzegu, obręb Nagnajów, działka ewidencyjna nr 509/1
Budowa budynku handlowo-usługowego w Rzeszowie
Budowa budynku handlowo - usługowego wraz z budową zbiornika retencyjnego oraz muru oporowego przy ul. Witolda w Rzeszowie.
Budowa zespołu budynków mieszkalno-usługowych w Przemyślu
„Rozbudowa, przebudowa oraz zmiana sposobu użytkowania istniejącego budynku dawnego internatu na budynek wielorodzinny oraz budowa budynku mieszkalno-usługowego wielorodzinnego z podziemnym (...)
Zaufali nam
Akropol
Scala
Bernacki
BS Deweloper
Promedica
Unimot
Roxy
Galicja Tomaszek
Szklane Tarasy
Game Over
Tarkett
Marciniak
Europrojekt
Ecotrade
Napisz do nas
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest SB Complex Sp. z o.o. Sp.k. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.