SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. K.

Projekty unijne

Informujemy, iż przedsiębiorstwo SB COMPLEX Sp. z o.o. Sp. k. zrealizowało projekt w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia na lata 2014-2020
Działanie 1.4 Wzór na konkurencję

pt. „WZROST KONKURENCYJNOŚCI SPÓŁKI SB COMPLEX W WYNIKU PRZEPROWADZENIA AUDYTU WZORNICZEGO I OPRACOWANIA STRATEGII WZORNICZEJ”
Cel główny projektu: Określenie kierunków rozwoju firmy i budowanie przewagi konkurencyjnej opartej na wzornictwie przemysłowym z uwzględnieniem potencjału rynkowego firmy SB COMPLEX na podstawie audytu wzorniczego.

Wartość projektu: 129 150,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 85,00%
 

 

SB COMPLEX sp. z o.o. sp. k. realizuje projekt "Dotacja na kapitał obrotowy dla SB COMPLEX sp. z o.o. sp. k.", który w całości został dofinansowany z Funduszy Europejskich.

Celem projektu jest wsparcie Spółki w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły w Spółce w skutek epidemii COVID-19.

Planowanym efetem projektu jest utrzymanie prowadzenia działalności Spółki.

Wartość projektu: 246 450,51 PLN

Kwota dofinansowania projektu ze środków UE: 246 450,51 PLN

Napisz do nas
Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest SB Complex Sp. z o.o. Sp.k. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sbcomplexspk/ftp/sbcomplex.com/src/library/Zend/Form.php on line 1151

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/sbcomplexspk/ftp/sbcomplex.com/src/library/Zend/Form.php on line 1656
Zaufali nam
Akropol
Scala
Bernacki
BS Deweloper
Promedica
Unimot
Roxy
Galicja Tomaszek
Szklane Tarasy
Game Over
Tarkett
Marciniak
Europrojekt
Ecotrade
Aktualności