22 listopada 2017

Wieżowiec ST Tower w Rzeszowie - Krakowska

Wieżowiec ST Tower w Rzeszowie - Krakowska

Oryginalny wieżowiec ST Tower położony jest na osiedlu Krakowska Południe w Rzeszowie, przy drodze wylotowej z Rzeszowa do Krakowa. Wieżowiec ma 13 kondygnacji i podziemny garaż. W budynku znajduje się 66 mieszkań 1-4 pokojowych o powierzchni 24 - 72 m kw. Z tarasami od 6 do 115 m kw. Autorem projektu jest biuro architektoniczne z Krakowa - BLOK Architekci, a deweloperem jest spółka Szklane Tarasy. Obiekt został zaprojektowany tak aby stanowił punkt charakterystyczny miasta. Jego nowoczesna bryła wyróżniają się w otoczeniu miejskiej zabudowy.

BLOK Architekci

Kompleksowy projekt wieżowca ST Tower został wykonany przez krakowskie biuro architektoniczne BLOK Architekci. Specjaliści z Małopolski mają na swoim koncie wiele oryginalnych projektów, które zachwycają niebanalną formą i rozwiązaniami architektonicznymi. Wśród wielu realizacji firmy BLOK Architekci warto wymienić chociażby projekt AK Business Park – budynku biurowo-usługowego, który powstaje przy ulicach Armii Krajowej i Jana Twardowskiego w Rzeszowie, czy projekt budynku mieszkalno-usługowego ZIG ZAK HOUSE realizowanego przy ul. Kwiatkowskiego i Grabskiego również w Rzeszowie.

 

Szklane Tarasy Developer z Rzeszowa

Spółka Szklane Tarasy to deweloper działający od 10 lat na rzeszowskim rynku. Intensywny rozwój stolicy województwa podkarpackiego sprawia, że ciągle rośnie popyt na nowoczesne i atrakcyjne mieszkania deweloperskie. Spółka Szklane Tarasy może pochwalić się ponad tysiącem sprzedanych mieszkań i nienaganną renomą. ST Tower jest kolejną inwestycją Szklanych Tarasów. Nowoczesny design budynku sprawia, że doskonale wpisuje się on w ramy współczesnego Rzeszowa.

SB COMPLEX SP. z o.o spółka komandytowa

ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8
35-026 Rzeszów
tel: +48 17 300 02 12
biuro@sbcomplex.com
NIP: 815-179-89-97